Haberler

Singapur’un yeni üst segment omakase restoranı: Sushi Kou

2 Michelin yıldızlı şef Yoshio Sakuta, Singapur'daki yeni üst segment omakase restoranı Sushi Kou ile Japonya'nın en iyi ürünlerini ve eşsiz bıçak...

Daniel Boulud imza lezzetlerini Blantyre’a taşıyor

2 Michelin yıldızlı şef Daniel Boulud, imzası olan Fransız mutfağını Massachusetts'e taşıyarak Blantyre restoranında yaz boyunca misafirlerini ağırlayacak olan Café Boulud'u açıyor....

Birleşik Krallık’ın ‘Eat Out to Help Out’ kampanyasına restoranlardan büyük katılım geldi

Birleşik Krallık'ta ağırlama sektörünü desteklemek için bu hafta Pazartesi günü itibariyle başlayan 'Eat Out to Help Out' kampanyasına işletmelerin %84'ünün katılım sağlayacak.

José Andrés, sigorta firmalarına karşı olan mücadelede yerini aldı

José Andrés liderliğindeki restoran grupları ve Washington DC merkezli üç diğer yüksek profilli şef geçen hafta sigorta şirketlerine dava açtı.

Anna Haugh’dan Londra’da bir İrlanda hikayesi

İrlandalı şef Anna Haugh, yeni tadım menüsü ile İrlanda köklerini Londra'daki restoranı Myrtle'da yaşatıyor. Haugh'un yeni tadım menüsü 'A...

Reklam

Video

Gastronomi dünyasının yıldız şefleri ‘design’ konuşmak üzere Türkiye’ye geliyor!

Dünyaca ünlü gastronomi yıldızları Türkiye’ye geliyor! 27 Kasım tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan VI. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı bu yıl dünya gastronomisinin 20 önemli ismini bir araya getiriyor.

Dünya gastronomisi ile Türkiye gastronomisi arasında köprü kuran ve her geçen gün dünya gastronomisinde adından söz ettiren Gastromasa Konferansı’nın bu yılki teması ‘Design’. İnovatif fikirleriyle dünya gastronomisinde fark yaratan başarılı şefler etkileyici tekniklerini gösterecek.

Kendi restoranlarında seçecekleri ürünler ile canlı workshop’lar ve tadım etkinlikleri gerçekleştirecek. Türkiye’yi dünyada temsil eden Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nı kaçırmayın!

Etkinlik Yeri

Haliç Kongre Merkezi

Adres: Sütlüce Mah. Karaağaç. Cad. Haliç Kongre Merkezi İdari Bina No:19 Kat:2, 34445 Beyoğlu – İstanbul – Türkiye